Dieta w telefonie – wypróbuj razem ze mną!

W piątek lista zakupów, od poniedziałku jadłospis na Waszym telefonie. Cały bez glutenu, mleka, jajek. Dieta ułożona przez Zuzannę Baraniak, dietetyka z Instytutu Mikroekologii. Z przepisami, które dodatkowo będę wrzucała na tę stronę. Brzmi dobrze? Bo już teraz możecie to wypróbować! Za darmo! Jak? Zapraszam!

Kilka słów: zaczynam współpracę z KcalMar. Docelowo będę chciała, żebyście mogli moje przepisy znaleźć na swoim telefonie. Na razie jednak chcę sprawdzić jak program działa, co mi się w nim podoba, a co można by ulepszyć. Poprosiłam Zuzannę Baraniak, dietetyka Instytutu Mikroekologii aby przygotowała dla mnie przykładową dietę eliminacyjną. I teraz najważniejsze – możecie przetestować ją razem ze mną! Ale na początek kilka ważnych informacji:

  1. Na razie integracja jest możliwa tylko na androida. Więc osoby z Iphonami muszą poczekać.
  2. Ułożona dieta jest przykładową dietą 1600 kcal, bez glutenu, mleka, jajek. Generalnie dietetyk tworząc dietę bierze pod uwagę wiele różnych czynników. Ta dieta, która będzie udostępniona jest tylko próbką możliwości programu. Ale uwaga! Dla osoby, która będzie najaktywniej udzielać się w testowaniu programu (wyśle zdjęcia, będzie udostępniała posty, podzieli się wrażeniami) Zuzanna ułoży w nagrodę indywidualną, tygodniową dietę, którą też udostępni na telefon. 

Kto chce testować ze mną? Szukam 5 osób, które są gotowe przez tydzień stosować się do diety i przetestować program.

Jak przyłączyć się do testów?

  1. Wejdź na mój profil na Facebooku i napisz pod TYM POSTEM dlaczego chcesz przyłączyć się do testów
  2. W piątek wybiorę 5 osób, które zainstalują na swoim telefonie aplikację (darmowa) i otrzymają dostęp do indywidualnej diety. TUTAJ WAŻNA INFORMACJA: ściągając i logując się do aplikacji proszę użyć maila na który potem będzie wysłana dieta. Jeśli zalogujecie się przez FB to  nie będzie można wysłać Wam diety! 
  3. W piątek na Waszym telefonie pojawi się lista zakupów i dieta. Macie czas w weekend przygotować się, zrobić zakupy i przygotować pierwsze dania. Z dietą ruszamy w poniedziałek, 12.09.
  4. W czasie trwania na Facebooku będą pojawiały się codziennie przepisy i moje opinie jak mi idzie. Zachęcam do dodawania własnych!

Zapraszam do zabawy!

Zobacz więcej na moim kanale YouTube

Dowiedz się jak żyć z chorobą przewlekłą, posłuchaj rad dotyczących Twojej diety oraz zapoznaj się z najciekawszymi historiami z mojego życia!

Podobne wpisy

wszystko śmierdzi

Dlaczego wszystko śmierdzi? Po covid! Zaburzenia węchu i smaku po koronawirusie

czy owies ma gluten

Czy owies ma gluten? Owies na diecie bezglutenowej

śniadanie bez glutenu dla dziecka

Śniadanie bez glutenu dla dziecka i dorosłego – przepisy na bezglutenowe śniadania

Czy warto kupować bio produkty? Czy żywność ekologiczna jest zdrowsza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *